Gereksiz Masraflardan Kurtaran Araç Takip Sistemi

Ana Sayfa » Teknoloji » Gereksiz Masraflardan Kurtaran Araç Takip Sistemi
Paylaş
Tarih : 15 Ekim 2016 - 16:33

Günümüzde birçok iş sahipleri işlerinin yürümesi adına çalışanlarına daha konforlu ve daha rahat çalışma imkânı sunarak araçlarını vermektedir. Sayısız çalışana sahip olan şirketler hepsini bir arada kontrol etmek adına şimdilerde aromil araç takip sistemi kullanmaktadırlar. Oldukça avantajlı olan bu sistem iş sahiplerinin diledikleri zamanlarda bilgisayarlarından gerekli kontrollerini yaparak araçların nerede olduklarını ve iş haricinde kullanılıp kullanılmadıklarını görülmesini sağlamaktadırlar. Yakıttan ve zamandan büyük ölçülerde kar ettiren bu sistem çalışanların işlerine yoğunlaşmalarına iş haricinde başka hiçbir şey ile ilgilenmemelerini sağlamaktadır.

Takip edilen araçlar daha iyi daha özverili şekillerde kullanılmakta olup,  buda araçların gereksiz bakımlara girmemesine ve gereksiz tamirler yaşamamasını sağlamaktadır. Bu sayede işverenlere ekstra masraflarda çıkmamakta olup, araç sayısına bakıldığında şirketlerin giderlerinde fazlası ile düşüşler görülmektedir. Aromil araç takip cihazı bulunan araçlar hiçbir şekilde iş dışında kullanılamamakta olup, bu sayede kötü niyetli kullanımlar ve gereksiz seyahatlerde yapılamamaktadır.  Çok fazla sürüş yapılmamakta olan araçlarda da lastiklerden, benzine ve daha birçok parçaya kadar değişiklikler yapılmayacağı için yalnızca gerek duyulan masraflar gerçekleştirilecektir.

Araçları yıpranmalardan kurtaran ve ömürlerinin kısalmamasını sağlamakta olan bu özel araç takip sistemi kullanılmaya başladığı günden bu zamanlara şirket giderlerinde büyük azalmalar görülmektedir. Daha önceleri takip edilmemekte olan araçlar ile çalışanlar işleri haricinde olmaması gereken seyahatleri gerçekleştirerek araçların yıpranmasına neden olmakla kalmayıp, şirketlere her daim ekstra masraflar açmaktaydılar.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ortam-dinleme
Ortamda Konuşulanları Dinle

Toplumda yer alan bireyler değişen ve gelişen teknolojinin hız kazanması ile toplumda yer alan bireylere karşı duygularının boyutunu ve gerçekliğini

yahoo
Yahoo kullanıcılarına kötü haber!

Tekno devi Yahoo yıllar sonra yaptığı itirafta 2014 yılında 500 milyon kullanıcısının bilgilerinin çalındığını açıkladı Yahoo’nun,

aromil-banner
Aromil Araç Takip Sistemleri Yeni Teknoloji İle Piyasada

Birçok uydudan alınan veriler kullanılarak araç içine takılan GPS konum tabanlı çalışan cihazlar ile araç takip sistemi yapılabilmektedir.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz