UTOPİAN

Ana Sayfa » Makale » UTOPİAN
Paylaş
Tarih : 22 Kasım 2016 - 8:36

AW | 2016-17 Koleksiyonu ile moda dünyasına merhaba diyen UTOPIAN markası, koleksiyonlarında yansıttığı dinamik, net, sade ve şık olduğu kadar rahat duruşu ile de  dikkat çekiyor.

 

Kendine güvenen, özgür ve şehirli kadının yeni favori olmaya aday UTOPIAN Markası,  ilk mağazasının kapılarını İstanbul Ve Ankara’da açtı. Kısa süre içerisinde İstanbul Suadiye Cadde mağazasını açmayı planlayan marka,  Türkiye’nin farklı şehirlerinde moda severlerle buluşmaya hazırlanan  deriden,  trikoya, ipekten, paltoya  uzanan geniş koleksiyonlarıyla heyecan yaratıyor.

 

FW|16 Koleksiyonu

 

UTOPIAN AW |  2016-17 Koleksiyonunda yer alan ve detaylarda özgünleşen tasarımlarıyla, şehir hayatına yeni bir soluk getiriyor. Sezon trendlerini rahatlığın ön planda tutulduğu tasarımlarla harmanlayan UTOPIAN Markası, dinamik ve sofistike bir şıklık sunuyor.  Zamanı stilize edip, stili kadına giydiriyor.

 

UTOPIAN AW |  2016-17 Koleksiyonunda, yeşil, tarçın, royal, mor ve bordo renkleri,  kış aylarının soğukluğuna sıcak bir nefes getiriyor.

 

BK Marka Mağazacılık A.Ş.

 

UTOPIAN Markası ile sektöre agrasif büyüme hızı ile giriş yapmayı hedefliyor. Hedef müşteri kitlesini anlamış ve tanıyor olarak kısa zaman içerisinde mağaza sayısını arttırmayı planlıyor. Çok yakında UTOPIAN Markası şehirli ve çalışan kadının vazgeçilmezi olmaya aday, sektörde yerini alıyor.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Çalışan Kadının Çantası
Çalışan Kadının Çantası

Çanta dendiğinde ilk aklımıza gelen her zaman kadınlardır. Kadınların tüm yaşamı boyunca ayrılmaz parçaları çantalardır. Gerek kozmetik

Ankara Temizlik
Ankara Temizlik

Bilindiği gibi her insan daha sağlıklı ve daha ferah bir hayat yaşamak içi en güzel ortamlarda bulunmak ister. İş yerleri olsun, evler olsun bu

sac-kaynak-modelleri-6
Saç Kaynak İşlemleri

Kadınlar uzun ve bakımlı saçları çok sevseler de zaman zaman saçlarını çok kısa bir şekilde kullanmak istiyorlar. Kimilerinin saçları çok

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz